Solid line

190 800 Z EVROPY DO DUBAJE PŘES SUEZ - MSC Lirica | Čechy | Česká republika | Solid line

VYHLEDÁVÁNÍ

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

POČASÍ

Kurzovní lístek

Euro125.26
Americký dolar120.44
Britská libra129.23
Švýcarský frank121.27
Japonský yen10019.04
Australský dolar115.86
Bulharský leva112.92
Egyptská libra11.17
Chorvatská kuna13.41
Indická rupie10031.20
Indoneská rupie10001.48
Kanadský dolar116.21
Marocký dirham12.25
Ruský rubl10032.83
Thajský baht10065.44
Turecká lira14.97
ID: 739330

190 800 Z EVROPY DO DUBAJE PŘES SUEZ - MSC Lirica

Termín: 20.11. (St) - 11.12. (St) 2019

Délka pobytu: 22 dní, 21 nocí

Doprava: Lodní

Strava: All inclusive

Cena: 48 990 Kč

Poloha
Pokud chcete zažít opravdu úplně jinou dovolenou - a to do písmene, plavba z Evropy do Dubaje přes Suez Vám jí splní.
Program


1.den: Odjezd z ČROdjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu z České republiky. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda 


2.den: 09.00-18.00  Itálie - Benátky  


V  dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní …


3.den: 07.00-18.00 Chorvatsko - Split  


Chorvatské letovisko asi zná snad každý. My Vám však nabízíme vychutnat si krásy tohoto města během jednoho dne. S naším delegátem vyrazíte na prohlídku tohoto krásného města, kde na Vás historie středomořského města sálá doslova na každém kroku. Budete mít i dostatek času na osobní volno, protože ve Splitu se domluví snad každý a nepotřebuje k tomu znát světové jazyky. Zcela jistě zavítáte do kavárniček, nakoupíte suvenýry a ochutnáte skvělou zmrzlinu

4.den : Plavba na moři


5.den: 09.00-18.00  Řecko – Piraeus/Athény 


Řecko nás v ranních hodinách uvítá v přístavu Piraeus. Opět úžasná historie po tisíciletí zpět nás láká na návštěvu centra Akropole. Vzdálenost od přístavu cca 35 km, doprava složitější. Připravili jsme pro Vás výlet busem na Akropoli, Olympijský stadion, Prezidentský palác a dle časových dispozic i do Plaky. Tento výlet je fakultativní za příplatek. V ceně je transfer autobusem přístav-Akropole-Stadio Olympico-přístav a doprovod delegáta během transferu. Delegát se v této destinaci účastní fakultativního výletu.


6.den: 08.00-18.00  Řecko – Kréta - Heraklion  


Jsme na Krétě. Sever a jih ostrova je rozdílný. Na jednom konci úplný klid a pohoda. Na druhé čilý turistický ruch. Není vzácností potkat v tričku s krátkým rukávem lyžaře, kteří se chystají na místní sjezdovku lyžovat. Zdá se vám to nemožné? Uvidíte sami, pokud vyrazíte s našim delegátem do centra města kolem krásného přístavu, historických staveb až na trhy s kořením, oblečení a snad vším možným.


7.den: 08.00-17.00  Řecko - Rhodos 


Opět jsme v Řecku. Tentokráte na ostrově Rhodos. Jižní část ostrova vhodná pro surfování, západní chladnější s ostrými větry a východní krásně proteplená nás pozve na pláže nebo se můžete vydat s naším delegátem na návštěvu starobylého města s jednou z mála historických památek ostrova místní pevností. Velmi příjemná je i návštěva centra města s obchůdky, kavárničkami, skvělými tavernami.


8.den: 10.00-18.00  Řecko – Kypr - Limassol 


Na úplném jihu kyperského ostrova se nachází jeho nejvýznamnější přístav a oblíbené prázdninové středisko Limassol. Řecky zvaný Lemesos je druhým největším městem Kypru, disponující univerzitou, archeologickým nalezištěm, velkou obchodní zónou, rozsáhlou jachetní marinou i nákladním přístavem. Je obklopen vinohrady a rozlehlými citrusovými plantážemi. Oblíbili si ho především milovníci lenošení na plážích a koupání, sportu, zábavy i veselé společnosti.

9. a 10 den: Suez Canal-Egypt- tranzit


11.den: 08.00-23.00  Eilat - Izrael 


Jako oáza na břehu Rudého moře nabízí Eilat návštěvníkům velkolepou kombinaci hornaté pouštní krajiny, krásného zálivu a letního slunce, které září po celý rok. Bezpochyby je Eilat jedním z nejvíce unikátních měst v Izraeli a jedním z nejvíce exkluzivních středisek na světě, který za rok přitahuje až 2,8 milionu návštěvníků.

12. den: 08.00-18.00  Aqaba - Jordánsko

nádherným místem i pro náročné turisty. Aqaba nabízí jak historii, tak zábavu. Největší výhodou je Rudé moře. Je totiž vyhlášeným místem pro šnorchlování a potápění. Mírné klima a jemné vodní proudy vytvořily perfektní prostředí pro růst korálu a hojný výskyt mořského života.

13.-
16.den: Plavba na moři17.den: 09.00-18.00 Salalah - Omán


Salalah je 2. největší město Ománu. Jedná se o pobřežní město na Indickém oceánu. Je jedním z největších námořních přístavů v oblasti Peského zálivu. Je jedinečným místem Arabského poloostrova, kde na severní straně narazíte na nádherné pohoří plné zeleně s vodopády a na jižní straně bílé písečné pláže s palmami a tropickým počasím.


18.den: Plavba na moři


19. den: 8.00-17.00   Muscat - Oman

je hlavní město Sultanátu Omán a zároveň největší město v zemi. Také je správním městem Muskatského guvernorátu. Metropolitní oblast se rozkládá na ploše o přibližně 1 500 km² a zahrnuje šest vilájetů. Město leží na pobřeží Arabského moře podél Ománského zálivu v blízkosti strategicky položeného Hormuzského průlivu.

20. den:  9.00-18.00   Khasab  – Oman

Město Khasab je vstupní bránou na poloostrov Musandam. Je to ideální výchozí bod pro výlety do okolních měst. Nabízí k návštěvě dvě pevnosti - pevnost Khasab a pevnost Kumzan. Khasabská pevnost je poněkud vzdálena od centra města, nachází se na pobřeží, kudy vede přístupová cesta do staré části města.

21.den:08:00 – 23.59  Dubai - SAE

Dubaj-lze do českého jazyka přeložit jako „místo srazu“ je jeden z emirátů ve Spojených arabských emirátech (SAE) v Perském zálivu. Je nejlidnatějším a druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů, hned po emirátu Abú Dhabí. Vládce Dubaje je šejch Mohammed bin Rašíd Al Maktoum, který je viceprezidentem a premiérem SAE (Hlavou státu je emír Abú Dhabí).

22 den: 01.00   Dubaj – SAE

Snídaně, vylodění a transfer na letiště, odlet do Vídně. 

Cena zahrnuje
autobusovou dopravu do Benátek
leteckou dopravu ve  třídě  economy
z Dubaje
letištní taxy a palivové příplatky
transfery Dubaj: přístav-letiště
poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC
ubytování ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
přístavní taxy, portýrské služby při nalodění
každodenní úklid kajuty
kapitánský gala večer, gala cocktail
pojištění proti úpadku CK,delegáta CK
animační a zábavné programy na lodi
divadla, bazény, vířivky, pool servis
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety plavební společnosti
servisní poplatek MSC Cruises 10 eur/os/noc    
transfery plavební společnosti v přístavech
nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby        za příplatek (sauny, masáže,4D kino….)
20.11. (St) - 11.12. (St) 2019 - 22 dní, 21 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Vnitřní kajuta BELLA další typy pokojů
All inclusive
Lodní
-48 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoČechy
Hotel190 800 Z EVROPY DO DUBAJE PŘES SUEZ - MSC Lirica
Vnitřní kajuta BELLA
Termín20.11.2019 - 11.12.2019
DopravaLodní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Riviera tour, s.r.o. IČO: 25911741
Vytvářím objednávku...